Apie Smilčių Trio

Smilčių trio idėja

Norėjome suteikti poilsio kokybei naujus standartus. Tiems, kurie atostogas praleidžia su šeima. Mėgstantiems ramų poilsį derinti su aktyviu bendravimu. Mylintiems vasarą Palangoje.

Taip gimė mintis sukurti jaukią salą – SMILČIŲ TRIO. Nuosavi šeimos apartamentai pušyne šalia jūros. Graži vieta suteikia poilsiui naują vertę. Premium klasė nuostabiame kampelyje su ramiais kaimynais.


ŽINOMI ARCHITEKTAI


"Kiekvienas naujas kūrinys – naujas iššūkis. Šiame projekte buvo svarbiausia, kad pastatai įsilietų į aplinką, kad žmonės jaustųsi patogiai, galėtų pailsėti.Ypač įdomu buvo dirbti dėl išskirtinės objekto vietos ir natūraliai kylančių jos kokybinių reikalavimų."

Paulius Dedelė
Vyr. architektas iš UAB Studija Ps
Sukūrėme daug privačios erdvės, daug šviesos ir daug gamtos, kuri atsispindi dideliuose languose. Visą šio objekto prabangą išdėstėme infrastuktūriškai palankioje vietoje – nuo pramoninių ateities statybų apsaugotoje kurorto rekreacinėje zonoje.Tai ramybė, pušynas, jūra ir pėsčiomis pasiekiama Palangos centrinė dalis.

Nuo pat pirmos dienos projekto vystytojai akcentavo statybinių ir apdailos medžiagų kokybę. Mes pagrindinį dėmesį skyrėme būsimų gyventojų poreikių patenkinimui. Siekėme apsisaugoti nuo visų įmanomų projektavimo ir statybos klaidų, todėl projektuodami naudojome BIM modeliavimą.

Čia galite greitai susipažinti su visais projekto įgyvendinimo etapais

Idėja Planas 3D modelis Rezultatas

HARMONINGAS INTERJERAS IR JO KŪRĖJOS


- YES dizaino komanda
Indrė & Greta
"Mums svarbu sukurti jaukią atmosferą gyventojams, neperkraunant jos nereikalingais elementais, daiktais, detalėmis. Interjeras turi būti tiek funkcionalus, tiek estetiškai malonus. Interjero akcento elementams panaudojome natūralias medžiagas. Pavyzdžiui, vonioje ir miegamajame naudojame grubų medžio rąstą kaip pagrindą praustuvei ar daiktų pasidėjimui. Žinoma, tai higieniškai apdirbtos medžiagos, bet vis tiek atrodo lyg atneštos tiesiai iš gamtos."

"Prabanga išreikšta ergonomiškumu ir kokybiškomis medžiagomis. Vidaus išplanavimas, baldų modeliai leis buto gyventojams patogiai jaustis namuose ir pilnai eksploatuoti kiekvieną jų kampelį, o kokybiškos medžiagos suteiks butui prabangos ir ilgaamžiškumo."

Specialiai šiems apartamentams sukurti autoriniai interjero pavyzdžiai


DAUGIAU KOMFORTO – NORINTIEMS PASIILSĖTI

Įgyvendindami savo idėją, galvojome apie būsimuosius gyventojus, apie poilsio nuotaiką. Premium klasės apartamentai geroje vietoje – reikalauja turėti dar aukštesnę vertę. To siekdami, netaupėme nei lauke, nei viduje naudojamų medžiagų kokybės sąskaita. Šiandien čia yra viskas, ko reikia ir dar daugiau: aliuminio langai, nepriklausomas geoterminis šildymas, trisluoksnės laminuotos plaukiojančio parketo grindys. Kviečiame pasigėrėti, kokią nuotaiką norėjome sukurti.


išorėje

 • Tradicinė architektūrinė forma su šlaitiniu stogu – prisišliejusi prie pušyno, todėl geras vaizdas atsiveria tiek atvykstantiems iš miesto, tiek grįžtantiems nuo jūros.
 • Dideli langai ir modernios stiklo sienos – atspindi aplinką, todėl pastatai tiesiog susilieja su supančia gamta.
 • Natūralios apdailos medžiagos su medžio elementais – suteikia pastatams gyvybės.
 • Plačios terasos – čia galima palydėti ir pasitikti saulę, ilsėtis besimėgaujant gaivaus pušyno ošimu.
 • Saugus vaikų laisvalaikis – erdvi žaidimų aikštelė vidiniame kieme.
 • Požeminė automobilių parkavimo aikštelė – viso numatytos 24 vietos.
 • Su laiku auganti apartamentų vertė – kokybiški pastatai gražioje kurorto vietoje, Naglio alėjos pušynas, gretimais esantis tvenkinys ir Baltijos jūra.
 • Pramogaujanti Palangos dalis – netrukdo ramiam poilsiui, bet greitai pasiekiama dviračiu ar pėsčiomis.

viduje

 • Šviesūs gyvenamieji kambariai su nuostabios gamtos vaizdais už didelių langų.
 • Daug erdvės ir patogumo visiems – tai šeimos poilsiui pritaikyti prabangūs apartamentai.
 • Sukurta jauki atmosfera gyventojams – nėra nereikalingų elementų, daiktų, varginančių detalių.
 • Išlaikytas natūralistinis tęstinumas – funkcionaliai naudojami higieniškai apdoroti gamtos elementai.
 • Prabangios, kokybiškos ir atsparios trinčiai medžiagos – todėl interjeras iki galo išlieka estetiškai malonus.
 • Patikimas ir kokybiškas pagrindas, norintiems ieškoti individualių sprendimų – ilgaamžės medinės grindys, gamtiškų atspalvių sienų koloritas.

Susisiekime

Tikimės, kad puslapyje radote dominančią informaciją. Jeigu kilo klausimų – skambinkite arba parašykite. Aš visuomet pasiruošusi padėti ir parodyti apartamentus.

Indrė Andrejevė

Tel. +370 602 35571
El. paštas: Parašyti

Parašykite mums

Vardas
El. paštas *
Tel. nr.
Jūsų žinutė *
* - pažymėti laukeliai yra privalomi
Siųsti žinutę